Mio | MiVue 802 | 2.5K 1440P | Wi-Fi | Dash cam | Audio recorder
- Preces kods: 408625
- EAN: 4713264287310
- MPN: 5415N5830043
92.09€
Bez nodokļa: 76.11€
| Ražotājs | Mio |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MiVue 802 |
| Izšķirtspēja | 2.5K 1440P |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | No |
| Audio rakstītājs | Yes |
| Iespējas | Dash cam |
| Gross depth (mm) | 66.00 mm |
| Gross height (mm) | 116.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1328 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Citas funkcijas | Undisputable footage 1440P recording Every detail captured and stored; Full HD 1080P / 60fps Crystal clear video even at high speeds; 5M Sensor For optimal view and superior recording; Integrated Wi-Fi; 140° wide angle view To clearly capture every detail at critical moments; 3-Axis G-Sensor It has your back: traceable movements |
| Screen size | 2.7 in |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 128 GB |
| Baterijas performance | 240 mAh |