Philips | Replaceable blade (2 pcs) | QP225/50 OneBlade | Black/Green
- Код товара: 409275
- EAN: 8720689003087
- MPN: QP225/50
19.94€
Без налога: 16.48€
| Производитель | Philips |
| Страна происхождения | cn |
| Producer product name | QP225/50 OneBlade |
| Producer product family | Replaceable blade (2 pcs) |
| Цвет товара | Black/Green |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 22.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3570 шт. |
| PET | 1 гр. |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | Unique OneBlade technology; Compatible with all OneBlade products: OneBlade (QP25xx, QP26xx, QP27XX, QP28XX), OneBlade Pro (QP6504, QP653x, QP654x, QP665x) |
| Водонепроницаемый | Yes |