Philips | Replaceable blade (2 pcs) | QP225/50 OneBlade | Black/Green
- Preces kods: 409275
- EAN: 8720689003087
- MPN: QP225/50
19.94€
Bez nodokļa: 16.48€
| Ražotājs | Philips |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Producer product name | QP225/50 OneBlade |
| Producer product family | Replaceable blade (2 pcs) |
| Produkta krāsa | Black/Green |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 22.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3570 pcs |
| PET | 1 g |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Citas funkcijas | Unique OneBlade technology; Compatible with all OneBlade products: OneBlade (QP25xx, QP26xx, QP27XX, QP28XX), OneBlade Pro (QP6504, QP653x, QP654x, QP665x) |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |