Pantum Drum Unit DL-425XC | Pantum
- Код товара: 413594
- EAN: 6936358032131
- MPN: DL-425XC
52.21€
Без налога: 43.15€
| Производитель | Pantum |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 121.00 мм |
| Gross height (mm) | 234.00 мм |
| Gross width (mm) | 364.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 470.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 84 шт. |
| Gross weight | 3.00 кг |
| Net weight | 2.50 кг |