Pantum Drum Unit DL-425XC | Pantum
- Preces kods: 413594
- EAN: 6936358032131
- MPN: DL-425XC
52.21€
Bez nodokļa: 43.15€
| Ražotājs | Pantum |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 234.00 mm |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 84 pcs |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Net weight | 2.50 kg |