Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- Код товара: 414662
- EAN: 7640186967785
- MPN: NPX110/INT
107.73€
Без налога: 89.03€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальное разрешение | HD ready (1280x720) |
| Яркость | 100 лм |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product name | NeoPix 110 |
| Gross depth (mm) | 350 мм |
| Gross height (mm) | 220 мм |
| Gross width (mm) | 250 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 460 гр. |
| Plastic (No PET) | 200 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.66 кг |
| Volume (m3) | 0.01925 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 349 шт. |
| Gross weight | 1.16 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Контрастность | 3000:1 |
| Producer product family | Home Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Количество HDMI портов | 1 |