Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- Preces kods: 414662
- EAN: 7640186967785
- MPN: NPX110/INT
107.73€
Bez nodokļa: 89.03€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālā izšķirtspēja | HD ready (1280x720) |
| Spilgtums | 100 ANSI lūmeni |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product name | NeoPix 110 |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 460 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Volume (m3) | 0.01925 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 349 pcs |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Kontrasta attiecība | 3000:1 |
| Producer product family | Home Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Attēla formāts | 16:9 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |