Robens | Dry Bag HD | 25 L
- Код товара: 415769
- EAN: 5709388090485
- MPN: 690267
21.99€
Без налога: 18.17€
| Производитель | Robens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Емкость | 25 л |
| Producer product name | Dry Bag HD |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 250.00 мм |
| Gross width (mm) | 560.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.27 кг |
| Другие особенности | 100% waterproof; Roll-top closure |
| Dimensions | 25 x 56 см |
| Цвет товара | Black |
| Материал | 420D 100% nylon |