Robens | Dry Bag HD | 25 L
- Preces kods: 415769
- EAN: 5709388090485
- MPN: 690267
21.99€
Bez nodokļa: 18.17€
| Ražotājs | Robens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Kapacitāte | 25 L |
| Producer product name | Dry Bag HD |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 25 pcs |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Citas funkcijas | 100% waterproof; Roll-top closure |
| Izmēri | 25 x 56 cm |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | 420D 100% nylon |