Muse | Stereo Headphones | M-272 BTB
- Код товара: 416334
- EAN: 3700460209285
- MPN: M-272 BTB
18.28€
Без налога: 15.11€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Цвет | Blue |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Producer product name | M-272 BTB |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Gross depth (mm) | 177.00 мм |
| Gross height (mm) | 204.00 мм |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Gross width (mm) | 77.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 311 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.15 кг |
| Другие особенности | Wearing style: On-ear; Adjustable metal headband for extra strength |
| Тип | Headphones |
| Чувствительность микрофона | -42 дБ |
| Playback time (single charge) | 45 ч |