Muse | Stereo Headphones | M-272 BTB
- Preces kods: 416334
- EAN: 3700460209285
- MPN: M-272 BTB
18.28€
Bez nodokļa: 15.11€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Krāsa | Blue |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | M-272 BTB |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Gross depth (mm) | 177.00 mm |
| Gross height (mm) | 204.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 311 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.15 kg |
| Citas funkcijas | Wearing style: On-ear; Adjustable metal headband for extra strength |
| Tips | Headphones |
| Mikrofona jutīgums | -42 dB |
| Playback time (single charge) | 45 h |