Navitel | R9 DUAL | Wi-Fi | Two-channel Full HD Dashcam | Audio recorder
- Код товара: 417781
- EAN: 8594181745208
- MPN: R9 DUAL
90.27€
Без налога: 74.60€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Features | Two-channel Full HD Dashcam |
| Wi-Fi | Yes |
| Устройство звукозаписи | Yes |
| Producer product name | R9 DUAL |
| Gross depth (mm) | 28.00 мм |
| Gross height (mm) | 36.00 мм |
| Gross width (mm) | 71.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6250 шт. |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Другие особенности | With the Sony 307 (STARVIS) sensor; The viewing angle of the front camera is 170° and allows the device to capture not only several lanes of the roadway, but also the roadside; The viewing angle of the rear view camera is 136°Digital speedometer and GPS informer; Dual control |
| Емкость батареи | 500 мА·ч |
| Совместимые карты памяти | MicroSD |
| Максимальный объем флеш-карты | 64 ГБ |