Navitel | R9 DUAL | Wi-Fi | Two-channel Full HD Dashcam | Audio recorder
- Preces kods: 417781
- EAN: 8594181745208
- MPN: R9 DUAL
90.27€
Bez nodokļa: 74.60€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Iespējas | Two-channel Full HD Dashcam |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio rakstītājs | Yes |
| Producer product name | R9 DUAL |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6250 pcs |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Citas funkcijas | With the Sony 307 (STARVIS) sensor; The viewing angle of the front camera is 170° and allows the device to capture not only several lanes of the roadway, but also the roadside; The viewing angle of the rear view camera is 136°Digital speedometer and GPS informer; Dual control |
| Baterijas performance | 500 mAh |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 64 GB |