Navitel | Car Adapter | UC323 | 5 V | Car Adapter
- Код товара: 417894
- EAN: 8594181741972
- MPN: UC323
10.14€
Без налога: 8.38€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Car Adapter |
| Producer product name | UC323 |
| Producer product family | Car Adapter |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Gross depth (mm) | 59.00 мм |
| Gross height (mm) | 21.00 мм |
| Gross width (mm) | 59.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10000 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Количество портов USB | 2 |
| Входное напряжение | 12-24 В |