Navitel | Car Adapter | UC323 | 5 V | Car Adapter
- Preces kods: 417894
- EAN: 8594181741972
- MPN: UC323
10.14€
Bez nodokļa: 8.38€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Car Adapter |
| Producer product name | UC323 |
| Producer product family | Car Adapter |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Gross depth (mm) | 59.00 mm |
| Gross height (mm) | 21.00 mm |
| Gross width (mm) | 59.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10000 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| USB portu skaits | 2 |
| Ieejas spriegums | 12-24 V |