Razer | Streaming Microphone | Seiren V3 Mini | Quartz
- Код товара: 421342
- EAN: 8887910000403
- MPN: RZ19-05050200-R3M1
47.08€
Без налога: 38.91€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Quartz |
| Bluetooth | No |
| Producer product name | Seiren V3 Mini |
| Producer product family | Streaming Microphone |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 67.00 мм |
| Gross width (mm) | 143.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.17 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 515 шт. |
| Gross weight | 0.41 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | Wired |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |
| Чувствительность | -36 дБ |