Razer | Streaming Microphone | Seiren V3 Mini | Quartz
- Preces kods: 421342
- EAN: 8887910000403
- MPN: RZ19-05050200-R3M1
47.08€
Bez nodokļa: 38.91€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Quartz |
| Bluetooth | No |
| Producer product name | Seiren V3 Mini |
| Producer product family | Streaming Microphone |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 515 pcs |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | Wired |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Jutīgums | -36 dB |