Onex PVC; Nylon caster; Metal | Gaming chairs | GX220 AIR Series | Black
- Код товара: 421559
- EAN: 677222945329
- MPN: ONEX-GX220AIR-B
177.49€
Без налога: 146.69€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 860.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 650.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.18 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5 шт. |
| Gross weight | 22.50 кг |
| Net weight | 21.50 кг |
| Наименование продукта | GX220 AIR Series |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Gaming chairs |
| Материал | PVC; Nylon caster; Metal |
| Регулируемая спинка | Yes |