Onex PVC; Nylon caster; Metal | Gaming chairs | GX220 AIR Series | Black
- Preces kods: 421559
- EAN: 677222945329
- MPN: ONEX-GX220AIR-B
177.49€
Bez nodokļa: 146.69€
| Ražotājs | Onex |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.18 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5 pcs |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Net weight | 21.50 kg |
| Produkta nosaukums | GX220 AIR Series |
| Krāsa | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Produktu saime | Gaming chairs |
| Materiāls | PVC; Nylon caster; Metal |