Onex | Gaming desk | GDE1200SH | Black/Blue
- Код товара: 421569
- EAN: 677222945930
- MPN: ONEX-GDE1200SH
209.71€
Без налога: 173.31€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | Black/Blue |
| Producer product name | GDE1200SH |
| Producer product family | Gaming desk |
| Gross depth (mm) | 340.00 мм |
| Gross height (mm) | 205.00 мм |
| Gross width (mm) | 1250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.09 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 31.00 кг |
| Net weight | 30.00 кг |
| Наименование продукта | Electric Gaming Desk |
| Dimensions (WxHxL) | 600 x 720 - 1160 x 1200 мм |
| Surface material | Eco-Friendly Smooth Carbon Fiber |
| Семейство продукта | Gaming desk |