Onex | Gaming desk | GDE1200SH | Black/Blue
- Preces kods: 421569
- EAN: 677222945930
- MPN: ONEX-GDE1200SH
209.71€
Bez nodokļa: 173.31€
| Ražotājs | Onex |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | Black/Blue |
| Producer product name | GDE1200SH |
| Producer product family | Gaming desk |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross width (mm) | 1250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 31.00 kg |
| Net weight | 30.00 kg |
| Produkta nosaukums | Electric Gaming Desk |
| Dimensions (WxHxL) | 600 x 720 - 1160 x 1200 mm |
| Virsmas materiāls | Eco-Friendly Smooth Carbon Fiber |
| Produktu saime | Gaming desk |