Razer | Gaming Controller | Kishi V2 USB-C
- Код товара: 423339
- EAN: 8886419351375
- MPN: RZ06-05110100-R3M1
72.54€
Без налога: 59.95€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Kishi V2 USB-C |
| Семейство продукта | Gaming Controller |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 117.00 мм |
| Gross width (mm) | 47.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 58.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 714 шт. |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Совместимость | Samsung Galaxy S23 Series, Google Pixel 6 / 7 / 8, and many other Android devices; iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro; Windows 11 via USB C cable |