Razer | Gaming Controller | Kishi V2 USB-C
- Preces kods: 423339
- EAN: 8886419351375
- MPN: RZ06-05110100-R3M1
72.54€
Bez nodokļa: 59.95€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Kishi V2 USB-C |
| Produktu saime | Gaming Controller |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 117.00 mm |
| Gross width (mm) | 47.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 714 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Savietojamība | Samsung Galaxy S23 Series, Google Pixel 6 / 7 / 8, and many other Android devices; iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro; Windows 11 via USB C cable |