Reolink W430 4K WiFi 6 Surveillance Camera, White | Reolink
- Код товара: 423508
- EAN: 6975253983124
- MPN: WC811WAB4K03
137.88€
Без налога: 113.95€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 187 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.005726875 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 302 шт. |
| Gross weight | 1.74 кг |
| Net weight | 1.54 кг |