Reolink W430 4K WiFi 6 Surveillance Camera, White | Reolink
- Preces kods: 423508
- EAN: 6975253983124
- MPN: WC811WAB4K03
137.88€
Bez nodokļa: 113.95€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 187 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.005726875 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 302 pcs |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Net weight | 1.54 kg |