Reolink | B10 B10W Junction Box for Bullet Cameras
- Код товара: 423520
- EAN: 6972489775752
- MPN: B10W
31.38€
Без налога: 25.93€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 57 мм |
| Gross width (mm) | 135 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.001038825 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1524 шт. |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.37 кг |
| Producer product name | B10 B10W Junction Box for Bullet Cameras |
| Цвет товара | White |