Reolink | B10 B10W Junction Box for Bullet Cameras
- Preces kods: 423520
- EAN: 6972489775752
- MPN: B10W
31.38€
Bez nodokļa: 25.93€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 57 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.001038825 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1524 pcs |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.37 kg |
| Producer product name | B10 B10W Junction Box for Bullet Cameras |
| Produkta krāsa | White |