Reolink | Solar Panel | SP2-C | 6W
- Код товара: 427377
- EAN: 6975253988495
- MPN: SP2-C
39.63€
Без налога: 32.75€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SP2-C |
| Producer product family | Solar Panel |
| Мощность | 6W |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 88 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.004224 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 212 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.87 кг |
| Net weight | 0.77 кг |
| Цвет товара | Camouflage |