Reolink | Solar Panel | SP2-C | 6W
- Preces kods: 427377
- EAN: 6975253988495
- MPN: SP2-C
39.63€
Bez nodokļa: 32.75€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SP2-C |
| Producer product family | Solar Panel |
| Jauda | 6W |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.004224 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 212 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Net weight | 0.77 kg |
| Produkta krāsa | Camouflage |