Reolink BKT-PTW Bracket for PT Cam | Reolink
- Код товара: 433220
- EAN: 6972489773895
- MPN: BKT-PTW
11.33€
Без налога: 9.36€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 118 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 95 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.0006726 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 800 шт. |
| Gross weight | 0.232 кг |
| Net weight | 0.132 кг |