Reolink BKT-PTW Bracket for PT Cam | Reolink
- Preces kods: 433220
- EAN: 6972489773895
- MPN: BKT-PTW
11.33€
Bez nodokļa: 9.36€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 118 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0006726 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 800 pcs |
| Gross weight | 0.232 kg |
| Net weight | 0.132 kg |