Raidsonic Cloning Station for SATA & M.2 HDDs/SSDs | IB-2924MSCL-C31
- Код товара: 439563
- EAN: 4250078174349
- MPN: IB-2924MSCL-C31
70.22€
Без налога: 58.03€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Paper/Pasteboard | 180 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross depth (mm) | 118 мм |
| Gross width (mm) | 247 мм |
| Gross height (mm) | 67 мм |
| Volume (m3) | 0.001952782 м³ |
| Palette Qty | 442 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.501 кг |
| Net weight | 0.301 кг |
| Producer product name | IB-2924MSCL-C31 |
| Producer product family | Cloning Station for SATA & M.2 HDDs/SSDs |
| Цвет товара | Black |