Raidsonic Cloning Station for SATA & M.2 HDDs/SSDs | IB-2924MSCL-C31
- Preces kods: 439563
- EAN: 4250078174349
- MPN: IB-2924MSCL-C31
70.22€
Bez nodokļa: 58.03€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross depth (mm) | 118 mm |
| Gross width (mm) | 247 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Volume (m3) | 0.001952782 m³ |
| Palette Qty | 442 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.501 kg |
| Net weight | 0.301 kg |
| Producer product name | IB-2924MSCL-C31 |
| Producer product family | Cloning Station for SATA & M.2 HDDs/SSDs |
| Produkta krāsa | Black |