MSI Gaming Headset | MAESTRO 300 | Wired | Over-Ear | Noise canceling
- Код товара: 441890
- EAN: 4711377238977
- MPN: MAESTRO 300
52.47€
Без налога: 43.36€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 318 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.52 кг |
| Net weight | 0.32 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | MAESTRO 300 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| подавление шума | Yes |
| Wireless | No |
| USB-порт для зарядки | No |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 20-40k Гц |