MSI Gaming Headset | MAESTRO 300 | Wired | Over-Ear | Noise canceling
- Preces kods: 441890
- EAN: 4711377238977
- MPN: MAESTRO 300
52.47€
Bez nodokļa: 43.36€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 318 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.32 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | MAESTRO 300 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Wireless | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-40k Hz |