Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out
- Код товара: 443068
- EAN: 3700460209797
- MPN: MT-109 BTOW
142.49€
Без налога: 117.76€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 486.00 мм |
| Gross height (mm) | 443.00 мм |
| Gross width (mm) | 206.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 816.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 204.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.02 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 19 шт. |
| Gross weight | 5.65 кг |
| Net weight | 4.63 кг |
| Producer product name | MT-109 BTOW |
| Producer product family | Hifi Turntable |
| Тип | Bluetooth Out |
| Материал | Aluminum plate with rubber |
| USB порт | No |
| Bluetooth | Yes |