Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out
- Preces kods: 443068
- EAN: 3700460209797
- MPN: MT-109 BTOW
142.49€
Bez nodokļa: 117.76€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 443.00 mm |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 816.00 g |
| Plastic (No PET) | 204.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.02 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 19 pcs |
| Gross weight | 5.65 kg |
| Net weight | 4.63 kg |
| Producer product name | MT-109 BTOW |
| Producer product family | Hifi Turntable |
| Tips | Bluetooth Out |
| Materiāls | Aluminum plate with rubber |
| USB pieslēgvieta | No |
| Bluetooth | Yes |