Nanoleaf Smart Holiday String Lights 24m 300 LEDs | 18 W | 16M+
- Код товара: 447157
- EAN: 4895263600052
- MPN: N7102K02-25HSL
73.08€
Без налога: 60.40€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 178.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 132.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 136 гр. |
| Plastic (No PET) | 34 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.17 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 613 шт. |
| Gross weight | 1.02 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Producer product name | Smart Holiday String Lights 24m 300 LEDs |
| Life time | 10000 ч |
| Цвет света | 16M+ |
| Технические особенности | Lights String: IP44, Controller: IP67; Control via Nanoleaf App (Android & iOS) on mobile/tablet or with the Nanoleaf Desktop App via Wi-Fi |
| Мощность | 18 Вт |