Nanoleaf Smart Holiday String Lights 24m 300 LEDs | 18 W | 16M+
- Preces kods: 447157
- EAN: 4895263600052
- MPN: N7102K02-25HSL
73.08€
Bez nodokļa: 60.40€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 136 g |
| Plastic (No PET) | 34 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 613 pcs |
| Gross weight | 1.02 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Producer product name | Smart Holiday String Lights 24m 300 LEDs |
| Mūža garantija | 10000 h |
| Gaismas krāsa | 16M+ |
| Tehniskās īpašības | Lights String: IP44, Controller: IP67; Control via Nanoleaf App (Android & iOS) on mobile/tablet or with the Nanoleaf Desktop App via Wi-Fi |
| Jauda | 18 W |