Nanoleaf Sense+ Smart Wireless Switch
- Код товара: 447158
- EAN: 4895263601059
- MPN: N4400C02-1BUT
30.43€
Без налога: 25.15€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 74.00 мм |
| Gross height (mm) | 119.00 мм |
| Gross width (mm) | 21.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16 гр. |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 9344 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | Sense+ Smart Wireless Switch |
| Особые свойства | 2 Programmable Side Buttons for Up to 6 Custom Actions; Buttons to Turn Lights On/Off & Adjust Brightness |