Nanoleaf Sense+ Smart Wireless Switch
- Preces kods: 447158
- EAN: 4895263601059
- MPN: N4400C02-1BUT
30.43€
Bez nodokļa: 25.15€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 119.00 mm |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 9344 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | Sense+ Smart Wireless Switch |
| Īpašās funkcijas | 2 Programmable Side Buttons for Up to 6 Custom Actions; Buttons to Turn Lights On/Off & Adjust Brightness |