SALE OUT. Boom Collaboration | Video Conference Camera | MIDI | DEMO
- Код товара: 448179
- EAN: 2000001338032
- MPN: BM01-2040SO
420.09€
Без налога: 347.18€
| Производитель | Boom Collaboration |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Поддерживаемые видеоформаты | H.265, H.264, MJPG |
| Producer product name | MIDI |
| Producer product family | Video Conference Camera |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 34.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 79.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.38 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.80 кг |
| Net weight | 1.42 кг |
| Saleout | DEMO |
| Разрешение видео | 1920 x 1080 пикселей |
| Совместимые операционные системы | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X, Linux |