SALE OUT. Boom Collaboration | Video Conference Camera | MIDI | DEMO
- Preces kods: 448179
- EAN: 2000001338032
- MPN: BM01-2040SO
420.09€
Bez nodokļa: 347.18€
| Ražotājs | Boom Collaboration |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Atbalstītie video režīmi | H.265, H.264, MJPG |
| Producer product name | MIDI |
| Producer product family | Video Conference Camera |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 34.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 79.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Net weight | 1.42 kg |
| Saleout | DEMO |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X, Linux |