Philips Hue Gradient Signe Table Lamp | White
- Код товара: 448419
- EAN: 8718696176238
- MPN: 8718696176238
184.74€
Без налога: 152.68€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 146.00 мм |
| Gross height (mm) | 576.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 280.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 73 шт. |
| Gross weight | 1.16 кг |
| Net weight | 0.83 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Gradient Signe Table Lamp |
| Life time | 25000 ч |
| Цвет света | White |
| Световой поток | 1040 лм |