Philips Hue Gradient Signe Table Lamp | White
- Preces kods: 448419
- EAN: 8718696176238
- MPN: 8718696176238
184.74€
Bez nodokļa: 152.68€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 576.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 73 pcs |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Net weight | 0.83 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Gradient Signe Table Lamp |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | White |
| Gaismas plūsma | 1040 lm |