Philips Hue Gradient Signe floor lamp | 29 W | White
- Код товара: 448421
- EAN: 8719514476196
- MPN: 8719514476196
269.55€
Без налога: 222.77€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 1506.00 мм |
| Gross width (mm) | 146.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 160.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.96 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 33 шт. |
| Gross weight | 3.33 кг |
| Net weight | 2.37 кг |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Gradient Signe floor lamp |
| Life time | 25000 ч |
| Цвет света | White |
| Мощность | 29 Вт |
| Особые свойства | Interface: Bluetooth; Colour temperature: 2000-6500 K |
| Тип лампы | LED |
| Класс защиты | IP20 |