Philips Hue Gradient Signe floor lamp | 29 W | White
- Preces kods: 448421
- EAN: 8719514476196
- MPN: 8719514476196
269.55€
Bez nodokļa: 222.77€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 1506.00 mm |
| Gross width (mm) | 146.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 33 pcs |
| Gross weight | 3.33 kg |
| Net weight | 2.37 kg |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Gradient Signe floor lamp |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | White |
| Jauda | 29 W |
| Īpašās funkcijas | Interface: Bluetooth; Colour temperature: 2000-6500 K |
| Spuldzes tips | LED |
| Aizsardzības klase | IP20 |