Philips Hue Festavia string lights 250 LED, 20m | 14 W | Variable
- Код товара: 448730
- EAN: 8720169246621
- MPN: 8720169246621
184.74€
Без налога: 152.68€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 276.00 мм |
| Gross height (mm) | 161.00 мм |
| Gross width (mm) | 114.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 208.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 52.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 341 шт. |
| Gross weight | 1.42 кг |
| Net weight | 1.16 кг |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Festavia string lights 250 LED, 20m |
| Life time | 15000 ч |
| Цвет света | Variable |
| Мощность | 14 Вт |
| Особые свойства | Interface: Bluetooth; Colour temperature: 2000-6500 K; Colour changing |
| Тип лампы | LED |