Philips Hue Festavia string lights 250 LED, 20m | 14 W | Variable
- Preces kods: 448730
- EAN: 8720169246621
- MPN: 8720169246621
184.74€
Bez nodokļa: 152.68€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 276.00 mm |
| Gross height (mm) | 161.00 mm |
| Gross width (mm) | 114.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 208.00 g |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 341 pcs |
| Gross weight | 1.42 kg |
| Net weight | 1.16 kg |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Festavia string lights 250 LED, 20m |
| Mūža garantija | 15000 h |
| Gaismas krāsa | Variable |
| Jauda | 14 W |
| Īpašās funkcijas | Interface: Bluetooth; Colour temperature: 2000-6500 K; Colour changing |
| Spuldzes tips | LED |