Philips Hue Festavia string lights 500 LED, 40m | Variable
- Код товара: 448731
- EAN: 8720169246867
- MPN: 8720169246867
302.32€
Без налога: 249.85€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 408.00 мм |
| Gross height (mm) | 161.00 мм |
| Gross width (mm) | 114.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 296.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 74.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.37 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 231 шт. |
| Gross weight | 2.15 кг |
| Net weight | 1.78 кг |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Festavia string lights 500 LED, 40m |
| Life time | 15000 ч |
| Цвет света | Variable |
| Особые свойства | Interface: Bluetooth; Colour temperature: 2000-6500 K; Colour changing |
| Тип лампы | LED |